Zapraszamy na szkolenia
z zakresu :

  • Pomocy Publicznej
  • Finansów Publicznych

Gwarantujemy doskonałą kadrę oraz program odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

 

Akredytacje

Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo-Wdrożeniowych Sp z o.o. jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi pod numerem ewidencyjnym 2.10/00009/2005

 
Czy szkolenia w Twojej firmie przyniosły oczekiwane rezultaty
 

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Nie masz konta? Załóż sobie

Studium NT

       Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo-Wdrożeniowych powstała jako instytucja mająca na celu zaspokojenia  stale rosnących potrzeb edukacyjnych w jednostkach administracji publicznej.

 Szkolenia dla urzędów w zakresie zmian w ustawach, oraz nowych rozwiązań informatycznych czy też przepisów obowiązujących w UE stały się sztandarowym produktem naszej firmy.

W rejonie Łódzkim jesteśmy jedną z niewielu firm spełniających oczekiwania administracji publicznej o czym świadczą referencje wystawione przez urzędy. O zaufaniu jakim jesteśmy darzeni świadczy również fakt uczestnictwa w projekcie : "Klaster Łódzki jako sieć współpracy w zakresie innowacji w regionie"

Przede wszystkim kładziemy nacisk na praktyczność oraz interaktywność, angażując uczestników i ćwicząc praktyczne umiejętności.
      Dzięki równoległemu wykorzystaniu wielu metod szkoleniowych, nasi Klienci zyskują szeroka wiedzę teoretyczna oraz nabywają umiejętności jej praktycznego wykorzystania.
      Posiadamy profesjonalny zespól trenerów i konsultantów, specjalistów i praktyków z rożnych dziedzin.

 

Jesteśmy Parnerem

klaster

 Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo-Wdrożeniowych Sp. z o.o. od dnia 22.02.2006 uczestniczy w realizacji projektu nr 494/2004.
"Klaster Łódzki jako sieć współpracy w zakresie innowacji w regionie" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.
W ramach Systemu doradztwa i szkoleń dla łódzkich przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
zobacz więcej

 
2018 Szkolenia i kursy dla urzędów