0
lat doświadczenia
0
przeszkolonych osób
0
partnerów

Studium NT działa na Polskim rynku od ponad 20 lat. Przez ostatnie 3 lata przeszkoliliśmy ponad 5 tysięcy osób i zawarliśmy umowy z ponad 100 podmiotami. Dzięki Państwa zaufaniu przez ten czas byliśmy w stanie dostarczać najwyższej jakości szkolenia do klientów w Polsce i zagranicą. Wśród naszych partnerów są między innymi: ministerstwa, urzędy marszałkowskie, urzędy pracy, urzędy wojewódzkie, banki, międzynarodowe korporacje, urzędy miast i gmin, spółki państwowe, szpitale, szkoły, uczelnie czy jednostki wojskowe.

mikael-kristenson-242070-unsplash-1920

Misją Studium Nowoczesnych Technologii jest wzrost kwalifikacji kadr jednostek i organizacji, urzędów, firm i innych podmiotów.

rawpixel-com-567016-unsplash-1920

Od początku naszej działalności  bardzo aktywnie pracujemy również w obszarach promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia czy aktywizacji zawodowej zarówno w ramach organizacji  szkoleń dla osób bezrobotnych na zlecenia Powiatowych Urzędów Pracy, ale również jako realizator własnych projektów współfinansowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kadra

Studium NT to przede wszystkim ludzie którzy tworzą naszą firmę. Przez ponad dwadzieścia ostatnich lat z cała stanowczością dążymy do zapewnienia najwyższej jakości poprzez dokładnie wybranych trenerów do Państwa potrzeb.