Zapraszamy na szkolenia
z zakresu :

  • Pomocy Publicznej
  • Finansów Publicznych

Gwarantujemy doskonałą kadrę oraz program odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

 

Akredytacje

Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo-Wdrożeniowych Sp z o.o. jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi pod numerem ewidencyjnym 2.10/00009/2005

 
Czy szkolenia w Twojej firmie przyniosły oczekiwane rezultaty
 

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Nie masz konta? Załóż sobie

Studium NT arrow Doradztwo Personalne
Doradztwo Personalne

 W związku z rosnącymi wymaganiami i oczekiwaniami rynku oferujemy Państwu pomoc w zakresie rekrutacji pod kierunkiem doświadczonych doradców personalych.

Precyzyjne określenie potrzeb naszych klientów, minimalizacja kosztów oraz maksymalne skrócenie czasu realizacji zlecenia to nasze cele.


Proponujemy Państwu realizację następujących usług:

1) Wstępna selekcja i dobór personalny, a więc analiza aplikacji pod względem przydatności na dane stanowisko w oparciu o:
  • Wywiady strukturalizowane
  • Wywiady kompetencyjne
  • Testy psychologiczne
  • Ćwiczenia indywidualne
  • Ocena zintegrowana Assesment Center
2) Rekrutacja masowa.
Sprawna, profesionalna rekrutacja przeprowadzona przez naszą firmę oszczędzi Państwu czasu i kłopotów. Dysponując ogromną bazą danych potencjalnych pracowników bezpłatnie i profesionalnie uzupełnimy Państwa potrzeby kadrowe.
Jako jednostka szkoleniowa możemy szybko i sprawnie uzupełnić kwalifikacje nawet dużej grupy osób.

Jeżeli zarekomendowana przez nas osoba nie spełnia Państwa oczekiwań, jesteśmy gotowi natychmiast, bez dodatkowych kosztów zastąpić ją innym pracownikiem.

 

Jesteśmy Parnerem

klaster

 Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo-Wdrożeniowych Sp. z o.o. od dnia 22.02.2006 uczestniczy w realizacji projektu nr 494/2004.
"Klaster Łódzki jako sieć współpracy w zakresie innowacji w regionie" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.
W ramach Systemu doradztwa i szkoleń dla łódzkich przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
zobacz więcej

 
2018 Szkolenia i kursy dla urzędów